Jump to content
Rolandas

#1 Nauja pradžia

Rekomenduojami pranešimai

Labas vakaras, po ilgo pasiruošimo pradėjom naują projektą ORP.LT, kas dar nežinot kas įvyko vakar, galit paskaityti čia: 

Kaip matau dar yra daug klausimų kas kaip ir kodėl, trumpa versija tai, kad tiesiog pavargau nuo Domo atmazų, ne aš vienas, o visa komanda jau buvo pavargusi, ir ne vienas komandos narys buvo išėjęs dėl tos pačios priežasties. Šiandien su dideliu malonumu noriu pranešti, jog nemaža dalis komandos perėjo su manim į ORP.LT projektą. Tai būtų:

Yra ir daugiau kas nori pereiti, taip pat ir keli direktoriai pareiškė norą išlaikyti savo pareigas naujame ORP.LT projekte. Kaip ir tų frakcijų darbuotojai. Kas užėmėte kažkokias tai pareigas 6Sides projekte ir norite tęsti savo darba Orange RolePlay projekte, susisiekite su manim arba Karoliu ( @Hulyguo).

Tik labai gaila, kad Domas taip greitai išjungė 6Sides puslapį, nesitikėjau tokios reakcijos, taigi dingo nemaža dalis direktorių, bei kitų žaidėjų darbo (tikiuosi turite kopijas 😄 ).

Dėl klausimu apie whitelist, tai šitas serveris bus taip pat whitelisted ir ko gero jeigu buvo patvirtintas 6Sides projekte, vis dar būsite patvirtintas ir čia, bet nieko nepažadu dar šiuo klausimu 😄 Bet turiu duomenų bazę su VVP vartotojų bei veikėjų informacija :classic_happy:.

Dėl starto datos kol kas nieko negaliu pasakyti, kadangi dirbame su @Pewtheking ties nauju user interface dizainu, galbūt panaudosime dalis senojo (kaip spidometras ir tt..) Bet norėčiau perdaryti didžiają dalį ir suvienodinti dizainą (dabar bus taip kaip aš noriu. 😂). Oh, taip pat dar dėl streamų kaip bus nežinau 😞 Kadangi prieš savaitę persikėliau į UK studijuoti ir neturiu savo gaming PC, tik nešiojamą tai nelabai pastreaminti ko gero išeis. Bet jeigu bus streamų tai bus mano twitch kanale: https://www.twitch.tv/rolandas_v

Taip pat norėčiau pasinaudoti proga ir paprašyti visų kurie skaitot, kad pasidalintumėt naujienom apie Orange RolePlay projektą su savo draugais ir visas kitais kurie laukė 6Sides, ir noriu priminti, jog naudosime tą patį serverio kodą (kadangi kodo niekas neturi, nes viską rašiau pats). Ačiū 😁

Jeigu kas turit kokių klausimu, susiekite asmenine žinute discorde ar forume.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Šaunuolis Rolandai už pastangas, kad sieki tai padaryti iki galo, o ne pasiduoti kaip eiliniai projektai.

Domui geros ateities randimo, o tau Rolandai daugiau nei jam.
 

giphy.gif

  • Thanks 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...