Jump to content
Rolandas

ORP pradžia

Rekomenduojami pranešimai

Labas vakaras, rytas ar diena kad ir kada beskaitytumėt. Šiandien įvyko labai daug pasikeitimų ties 6Sides projektu, taigi šiame bloge noriu paaiškinti kaip viskas prasidėjo ir kaip priėjau prie šio sprendimo.

Kaip dauguma jau žinot, 6Sides projektas kuriamas jau ilgai, labai ilgai, mano nuomone per ilgai, bet dėl užtrukusių darbų esu pats kaltas, kuo daugiau motyvacijos, tuo daugiau noro padaryti dideles ir įdomiais bei niekur nematytas sistemas, o tai užtrunka labai daug laiko, o tada ir motyvacija šiek tiek krenta. Bet šiandien ne apie tai. Projektas kuriamas jau nuo sausio pradžios, negaliu dabar tiksliai pasakyti, bet atrodo, kad su Domu pradėjom dirbti dar prieš šių metų pradžią. Bet prie serverio kodo dirbau jau ilgiau, bet per daug laiko nepraleisdavau, ir pradėjau šiek tiek skelbtis forumuose tada Domas susiekė su manim ir pasiūlė dirbti kartu, jis darytų GUI, o aš rašyčiau serverio bei kliento kodą, man šis pasiūlymas labai patiko, kadangi man patiko darbas prie serverio bei kliento su C# kalba ir labai nemėgau HTML/CSS GUI kūrimui. Pradžioje viskas buvo gerai, buvo daug motyvacijos, o ir į jo rašomą kodą per daug dėmesio nekreipdavau kadangi sistemos buvo mažos ir nekildavo daug problemų. Po to kai pradėjome dirbti kelių dienų bėgyje sužinojau daugiau ir daugiau apie projektą kuriame jis anksčiau dirbo, tik vienas sako, kad jis pats išėjo, kitas sako, kad jį išmetė taip ir likau nesupratęs, bet ignoravau visus kas ką sakė, kadangi mačiau jog žmogus noriai dirbą, o man to ir reikėjo. Bet viskas prasidėjo kai pradėjom dirbti ties didesnėmis sistemomis pradėjau sakyti pastabas, kad jeigu jis padarytų taip tada būtų tiek man tiek jam lengviau programuojant, bet retai klausydavo mano patarimo. Na žinoma, nesu ir aš pats profas, bet matau, kad žinių tikrai daugiau pas mane. Bet tiek jau to, tas nekeldavo per daug problemų... Po kiek laiko kilo problemų su Ponu Pareigūnų kai jie nesutardavo labai komandoje, kartais visą dieną prasėdėdavome pokalbyje ir tiesiog spręsdavom visiškai bereikšmius ginčus ir nieko nenudirbdavom, tada kilo šiek tiek problemų su Pareigūnu, buvo žmonių kuriems nepatiko jo darbas, ypač Domui 😄 Iš pradžių buvo minčių padaryti tą patį ką dabar sugalvojau, bet nusprendžiau toliau dirbti kartu su Domu, visgi jau nemažai buvom padarę. Tai Pareigūnas kaip ir pats nusprendė pasitraukti, po kiek laiko Pareigūno vietą užėmė Karolis ir iš pradžių vėl kaip ir viskas buvo gerai, bet pradėjom dirbti ties dar didesnėm sistemom (Policijos kompiuteris) čia jau kelios dienos prieš „startą“ tada supratau, kad nieko gero nebus, kadangi praleidau visą naktį ir visą rytą rašydamas kodą kuris logiškai pamasčius visiškai nereikalingas būtų, bet jo reikėjo kadangi Domas nemokėjo ir manęs neklausė kai sakiau, kad policijos kompiuterį reikėtų rašyti kitaip, ir bent jau JSON naudoti 😄 būtų labai palengvinę darbą, bet ne, kam to reikia, Rolandas gali parašyti daugiau kaip 1000 eilučių naktį ir viskas veiks, nesvarbu, jog reikia padaryti dar kelis dalykus o startas jau greit...

Tai gi manau suprantat link kur aš judu, tiesiog pavargau nuo darbo su žmogum kuris nenori tobulėti, galbūt jam dar per sunku daryti tokias sistemas, bet toks jausmas, kad net nenori mokytis ir daryti savo darbo geriau, o kad žmogus tiesiog sėdėtų ir nieko daugiau nedarytų, man taip komandoje nereikia. Taigi nusprendžiau palikti 6Sides projektą, kadangi nebegaliu dirbti su Domu, o projektą kaip ir abu valdome (serveris pas mane, o puslapis pas jį). Kas dabar? Kas bus su 6Sides nežinau, kiek mačiau Domo kodą tai abejoju, kad kas bus bent jau greitu metu. O aš su dar keliais 6Sides komandos nariais pareiname prie kito projekto, Orange Role Play! Kas šį kart kitaip? Viską darysiu pats, jeigu jau prireiks pagalbos geriau samdysiu žmones ir mokėsiu už padaryta darbą, tada bent jau bus suinteresuoti normaliai ir kokybiškai atlikti savo darbą, o ne kuo greičiau užkraunant visą darbą kitam žmogui.

Taip pat dar norėčiau paminėti, jog visi staff nariai dabar esantys 6Sides projekte ir norintys pratęsti darbą ORP.LT projekte galit susiekti su manim per DC.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...